DSC00699.jpg

EVClub Avantajları

EVClub Nedir?

Türkiye'deki elektrikli otomobil kullanıcılarının bir çeşitli etkinlikler, organizasyonlar için bir araya geldiği, aynı zamanda E-Garaj güvencesiyle birlikte sunulan avantajlardan faydalanabildiği bir kulüptür.

EVClub üyeleri, istedikleri tüm etkinliklere katılabilmekte, kendi üye oldukları kategorilere göre avantajlardan faydalanabilir.

EVClub'a Nasıl Üye Olunur?

EVClub'a üye olmak için E-Garaj'ı ziyaret ederek 5 dakika içerisinde üyeliğinizi gerçekleştirebilir, siz de etkinliklerden ve avantajlardan haberdar olabilirsiniz.

EVClub Üyeliği Ücretli Midir?

Üyelikler hiçbir şekilde ücretli değildir. E-Garaj ailesi olarak otomobil sahipleri, şarj istasyonu sahipleri ve elektrikli dünyayı takip eden herkes üye olabilir. Her üyelik sonucu, üyeler çeşitli kategoriler altında yer alır.

EVClub Avantajları

Üyeler, sisteme kayıt olduktan sonra güncel olarak tüm avantajlardan dönemsel olarak haberdar edilir.

Üyelerimiz indirimli sigorta hizmeti, oto kuaför, bakım - onarım, lastik ve çeşitli restoran, otel, kafelerde indirim hakkı kazanır.

Abonelik Formu

Abonelik formu aracılığıyla abone olmanız durumunda çerez politikası ve aydınlatma metni kabul edilmiş sayılır. Çerez politikası ve aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.

0850 215 4855

Maslak Mahallesi Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza, Maslak, D:No:21/A, 34398 Sarıyer/İstanbul, Turkey

  • Google Places
  • Instagram
  • Siyah YouTube Simgesi

©2020, E-Garaj tarafından kurulmuştur.