Nisan ayına özel ZES EVC02 Cihaz Kampanya Koşulları

ZES'in EVC02 modeli ile size özel elektrikli araç şarj istasyonu sahibi olun, bu rahatlığın tadını çıkarın! 

Kampanya Koşulları

Kampanya, 01 - 30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. 

Kampanya sadece ZES EVC02 modelinde geçerlidir.

Kampanyada belirtilen fiyat koşullarının ve kur detaylarının değiştirilmesi, düzenlenmesi E-Garaj’da saklıdır. 

Talep edilmesi halinde, kampanyada belirtilen EURO kuru satışın gerçekleştiği gün TCMB tarafından belirlenen kur üzerinden TL olarak hesaplanabilir. 

Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin değişimi veya iadesi durumunda satış belgesi üzerindeki fiyat dikkate alınacaktır.

Kampanya, diğer kampanyalar veya hediye çekleriyle birleştirilemez ve/veya kullanılamaz.

Kampanya, daha önce hak edilmiş veya kazanılmış diğer çek ve puanların kullanılması için uygun değildir.

Kampanya kapsamında tüketici iade veya değişim talep ederse, tüketicinin korunması hakkında kanun ile belirlenen yükümlülüklere göre işlem uygulanır.

Kampanya kapsamında taksitli, kredili vb. ödeme yöntemleri kullanılamaz.

Kampanya kapsamında kurulum ve montaj işlemleri E-Garaj tarafından yetkilendirilen ekip tarafından gerçekleştirilecektir. Garanti, değişim ve iade şartları E-Garaj’ın standart prosedürlerine uygun şekilde uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında cihazlar için yapılacak kurulumlar için uygun randevu tarihleri E-Garaj ekipleri tarafından müşterilere bildirilecektir. Kampanya kapsamında yapılacak olan tüm kurulumlar E-Garaj’ın standart prosedürlerine uygun şekilde uygulanacaktır.

Kampanya kapsamında kurulum fiyatlarına dahil olan hizmetler; 20 metreye kadar kablolama, 32A sigorta ve 40A kaçak akım koruma sigortası, kablo kanalı ve işçilik dahil fiyattır. Ekstra altyapı iyileştirmeleri, düzenlemeleri vb. durumlar için ek ücret talep edilebilir. Keşif talepleri esnasında kurulumların yapılmaması, uygun altyapı olmaması, satın alma kapsamında alınan haklardan vazgeçilmesi durumunda kurulum keşif hizmetleri ve diğer hizmetler kapsamında ücret talep edilebilir. Talep edilen ücret ve diğer tüm sorumlulukların yerine getirilmesi müşteriye aittir. Kurulum için uygun altyapıya sahip olmayan müşteriler için 500TL + KDV keşif ücreti uygulanacaktır. Gerekli altyapı iyileştirilmesi yapılan ve sonrasında cihaz kurulumları gerçekleştirilen müşteriler bu ücretten muaf tutulacaktır. 

Altyapı kurulumu hazır müşteriler kampanyadan faydalanamamaktadır.

Tüzel kişi müşterilerde ödeme koşulları farklılık gösterebilir. 

Kampanya dahilinde belirtilen kurulum dahil cihaz fiyatı KDV hariç fiyatıdır.

E-Garaj her zaman için kampanya şartlarını değiştirme ve/veya kampanyayı düzenleme, iptal etme hakkına sahiptir.

E-GARAJxZES-EVC02-Kampanya.jpg