top of page

Yerli Tasarım, Mühendislik ve Üretim, %100 Elektrikli

Bee1 size daha pratik ve konforlu şehir içi mikro taşımacılık çözümleri sunabilmek için sıfırdan, kullanıcı ihtiyaçları gözetilerek tasarlanmıştır. Tüm tasarım, mühendislik ve üretim aşamaları Türkiye’de gerçekleştirilen; güvenli, uygun maliyetli, kaliteli ve %100 elektrikli çevre dostu araçlarımız işletmenize değer katacak.

Şehir İçi Dağıtım İçin Tasarlandı

01_Beemobs_Web_1240x900-2.jpg

Çift yöne 90 derece açılabilen kapılar, yüksek oturma pozisyonu ve koltuk ile torpido arasındaki geniş mesafe araca erişiminizi kolaylaştırır. %100 elektrikli güç paketi sayesinde sessiz ve emisyonsuz bir sürüş sağlar ve çevreye zarar vermez. Hava şartları kötü olsa bile konfor ve güvenlikten taviz vermenize gerek kalmayacak.

%25 eğimde bile tam yüklü şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Yakıt, bakım giderlerinizi %90’a kadar azaltabilir, ulaşılabilir ilk alım maliyeti ile araç sahibi olabilir ya da filonuzu büyütebilirsiniz. Şarj istasyonu aramanıza gerek olmadan, 220V ev tipi bir priz ile 3.5 saatte aracınızı şarj edebilirsiniz. 70 km menzili ile günlük kullanım ihtiyacınızı karşılar. Opsiyonel olarak ihtiyacınıza göre menzil artırılabilir.

%100 Elektrikli, Sayısız Kullanım Alanı

Beemobs Bee1 son kilometre kargo, online perakende, su dağıtımı, beyaz eşya teslimatı, bakkal, market, çiçekçi, fırın, donmuş gıda, restoran teslimatı, oteller vb. birçok alanda şehir içi mikro taşımacılık için kullanılabilecek güvenli ve %100 elektrikli bir taşıttır.

beemobs1.jpg

Güncel Trendler, Güncel Renkler

Çarpıcı renk seçeneklerimizden sizi yansıtan renk ile aracınızı özelleştirebilir ya da filo çözümlerimizle kendi renginizi yaratabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Tip: 6 Fazlı, Sabit mıknatıslı senkron motor
Nominal Motor Gücü: 6kW
Maksimum Motor Gücü: 7.5kW
Maksimum Motor Torku: 80Nm

Boyutlar

boyutlar.png

Opsiyon ve Fiyat Listesi

Model

Liste Fiyatı

Bee1

$13200 + KDV

*Mayıs 2023 dönemi için geçerli fiyat ve opsiyon listesidir.

Sipariş İçin İletişime Geçin!

Talebiniz alınmıştır! Sizinle en kısa zamanda iletişime geçeceğiz.

bottom of page