Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Hangi markaları satıyorsunuz?

Aklınıza gelebilecek neredeyse her marka ve model otomobil E-Garaj bünyesinde bulunuyor. Eğer istediğiniz otomobil elimizde yoksa, isteğinize göre de otomobil getirebiliyoruz.

Aracı satın almadan önce test sürüşü yapabilir miyim?

Deneyimli ve yetkili çalışma arkadaşlarımızla birlikte test sürüşüne çıkabilirsiniz. Test sürüşü için lütfen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alınız.

Finansman seçenekleriniz neler?

Servis olarak hangi hizmetleri sunuyorsunuz?

E-Garaj ailesi olarak farklı imkanlar sağlayabiliyoruz. Bu imkanlarımız dönemsel olarak değişkenlik gösterebildiğinden lütfen bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alınız.

Otomobillerin garantileri mevcut mudur?

Her marka ve model otomobiliniz için E-Garaj Servis'i tercih edebilirsiniz. İhtiyacınıza göre bakım, onarım, modifiye, ekspertiz hizmetlerimizden faydanalabilirsiniz.

Şarj istasyonu olarak hangi markalar var?

Sıfır otomobillerimizin tamamı garanti kapsamındadır. İkinci el otomobillerde de satışını yaptığımız her otomobil E-Garaj güvencesi altındadır.

E-Garaj ailesi olarak gerek yerel, gerek uluslararası markaların tamamıyla anlaşmamız mevcuttur. İstediğiniz AC/DC farketmeksizin şarj istasyonlarını E-Garaj'dan satın alabilirsiniz.

Şarj istasyonu için destek ekibiniz mevcut mu?

Sigorta - Kasko için hangi markalarla çalışıyorsunuz?

Şarj istasyonlarının kurulumu, satış sonrası desteği, acil durum desteği gibi her konuda size destek verebilecek profesyonel bir ekibimiz mevcut. Satış işleminden sonra tüm operasyonel süreç konusunda sizlere yardımcı oluyoruz.

E-Garaj'da ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun sigorta ve kasko firmalarının tamamı mevcuttur. İlgili ekibimizden bilgi alarak, ihtiyacınız doğrultusunda en doğru seçeneği bulabilir, otomobillerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Diğer tüm sorularınız için 0(850) 215 4855 nolu telefondan bize ulaşabilir veya bizi ziyaret edebilirsiniz.

Çerez politikası ve aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.